
На занятті з арт-терапії дівчатка малювали картину “Мій настрій”.
За допомогою змішування фарб та мазків пензлем вони відображали свої почуття та емоції.
Усе це відбувалося під заспокійливу та розслаблюючу музику.
Це був свого роду релакс та відпочинок після навчальних занять.
Попик Лілія Володимирівна
2025 рік






