Урок, що вчить думати: 8-А клас у грі пізнавав важливу правду про ВІЛ/СНІД

Урок в рамках Тижня здоров’я.

10 квітня 2025 року у 8-А класі був проведений урок з основ здоров’я у формі гри, метою якого було виявити рівень знань, поінформованості учнів та визначити їхнє ставлення щодо проблеми, пов’язаної

з ВІЛ/СНІДом; спонукати школярів до усвідомлення зв’язку між цінностями людини, її поведінкою та наслідками для себе та оточуючих.

Вчитель Федичко Н.Р. ознайомила учнів з інструкцією гри “Володар кілець”. Восьмикласники пригадали Правила роботи в команді, дотримання яких допоможе їм успішно досягти результату. Учні створили три команди й отримали картки завдання. Діти активно працювали, допомагали один одному. Якщо ж допускались помилок у відповідях – не засмучувались, а ще наполегливіше брались до роботи, щоб утворити коло і на столі не залишилось жодного запитання.

Якими ж задоволеними були учасники, коли їхня команда здобула своє КІЛЬЦЕ!

На завершення кожна команда коментувала свої відповіді, представляли свої висновки. А головною тезою стали слова: КОЖНА ЛЮДИНА НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКУ.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Здоров’я – це найбільша людська цінність! Це справжня радість життя, велике щастя людини. І це щастя – у ваших руках!

Федичко Надія Романівна

2025 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>