Сьогодні на загальношкільній лінійці було відзначено команду дівчат з черлідингу за зайняте ІІІ місце у міському етапі серед учнів закладів загальної середньої освіти” Всеукраїнські шкільні ліги пліч – о – пліч”.
Від закладу освіти учні отримали солодкий приз, а усім присутнім подарували свій номер.
Вітали також Павляка Артема, учня 3- А класу, за перемогу у Кубку України з кікбоксингу.
Крім того з великою приємністю відзначили також учня 10- Б класу Павла Романівна за зайняте ІІІ місце і звання ЛАУРЕАТА в обласному дистанційному огляді конкурсі читців ” Борітеся- поборете!”, присвячений 210-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Тішимося нашими переможцями і бажаємо подальших успіхів.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2024 рік











