Весело всміхається травень, бо скінчилась навчання пора!
Наближається закінчення навчального року.
Це завжди довгоочікуване свято. Учні 2 класу (кл.керівник Кміть Л.К) і учні 3-Б класу (кл.керівник Рахель С. Я.) відвідали відпочинковий комплекс
“ZEFIR” у м. Дрогобичі.
Діти стрибали, бігали, переодягались у героїв улюблених мультфільмів, побували в салоні краси.
Незабаром розпочнуться літні канікули.
Літо – це краса й тепло, буяння приємних думок і свято природи. Це той стан душі, який максимально комфортно відчувається. В якому легко, спокійно й затишно. Це час відпочинку, натхнення, насолоди і приємних спогадів.

Спокійних і веселих вам літніх канікул.
Літо – квіти, літо- вітер,
Літо- річка, сонце, ліс!
От якби ж то красне літо
Рік для нас не раз приніс!
Кміть Л.К.

Рахель С. Я.
2024 р.








