Метою виховання дбайливого ставлення до природи, бажання зберегти й примножувати природні багатства у нашому закладі організували трудову акцію «Озеленення шкільного подвір’я».
Активну участь в благоустрою та озелененні школи брали участь учні гуртка”Франківці”.
Учні старанно озеленювали територію і отримували задоволення від того, що своїми руками вони роблять світ, у якому живуть, іще кращим. Спільними зусиллями підготували площу і посадили саджанці ялинки, ялівцю різного виду
.Долучилися до нашої акції представники міської ради: начальник відділу оборонної роботи цивільного захисту та охорони довкілля Прідун Володимир та провідний спеціаліст відділу Плоскодняк Ольга.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2024 рік









