Вітаємо з перемогою у ІІ етапі декламаторського конкурсу!
Вітаємо ученицю Польської суботньої школи та Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Вікторію Симович (категорія 7–9 років) та випускницю Анну Здендяк (категорія 14–19 років) з відбором до ІІІ етапу (континентального) декламаторського конкурсу „Słowem-Polska”, організованому Канцелярією Президента Республіки Польща. Почесний патронат над конкурсом здійснює Перша дама РП.
Згідно з правилами конкурсу до ІІІ етапу проходять шість учасників-представників кожної країни (максимально по два учасники у кожній віковій категорії), які представлятимуть її на ІІІ етапі, тож бажаємо учасницям з Борислава перемоги!
Керівник польської
суботньої школи
Марія Зелінська
2024 рік





