Вітаємо з перемогою у ІІ етапі декламаторського конкурсу!

Вітаємо з перемогою у ІІ етапі декламаторського конкурсу!

          Вітаємо ученицю Польської суботньої школи та Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Вікторію Симович (категорія 7–9 років) та випускницю Анну Здендяк (категорія 14–19 років) з відбором до ІІІ етапу (континентального) декламаторського конкурсу „Słowem-Polska”, організованому Канцелярією Президента Республіки Польща. Почесний патронат над конкурсом здійснює Перша дама РП.

          Згідно з правилами конкурсу до ІІІ етапу проходять шість учасників-представників кожної країни (максимально по два учасники у кожній віковій категорії), які представлятимуть її на ІІІ етапі, тож бажаємо учасницям з Борислава перемоги!

 Керівник польської

суботньої школи

Марія Зелінська

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>