4 – разова переможниця Чемпіонату України
з кікбоксингу
6-9 квітня 2017 року, в спортивному легкоатлетичному манежі м. Бровари, пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу ВАКО серед ДЮСШ та студентської молоді.
Зібралися спортсмени з усієї України, щоб довести свою майстерність.
У змаганнях брало участь більше 800 спортсменів, майже з усіх областей були представлені ДЮСШ та команди.
Наша учениця Вероніка Буківська стала переможницею у цих змаганнях (І-місце у розділі лайт-контакт, вікова категорія – старші юнаки).
Вже 4-й раз поспіль наша спортсменка доводить, що є кращою та виборює золото на чемпіонатах України.
Дівчинка з 7-ми років почала займатися боксом та кікбоксингом у спортивному клубі «Гладіатор» при Бориславській ДЮСШ.
Першу свою перемогу вона здобула у 2013 році, у 9 років.
Тренер Вероніки – Нинич Ігор Миколайович.
Вероніко, міцного здоров’я тобі та майбутніх перемог!!!
Людмила Матуріна






