Візит консула Республіки Польща на Перший дзвоник у польську суботню школу
при ЗОШ №3
У суботу 07.09.2019 р. пролунав Перший дзвоник, який розпочав
2019/2020 навчальний рік в Культурно-освітньому центрі польської національної меншини – Польській суботній школі при Бориславській
ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
Зі словами вітання на цьому урочистому заході виступили керівник суботньої школи Кристина Краснопольська, Володимир Драган, директор
ЗОШ №3, при якій уже 26 років поспіль функціонує цей позашкільний навчальний заклад, депутат Бориславської міської ради Руслан Зелінський, представники батьківського комітету.
До привітань долучилися також випускники польської школи. З побажаннями успішного вивчення польської мови та культури наших сусідів, наснаги в досягненні нових звершень, словами підтримки позашкільного навчального закладу нашого міста виступив консул Генерального Консульства РП у Львові Рафал Коцот.
Після короткого святкового концерту, який підготували учні школи, консул ознайомився з навчально-методичним забезпеченням навчального процесу у Центрі – Польській суботній школі, нормативно-правовими документами і проаналізував перспективи розвитку цього навчального закладу нашого міста.










