Під час проведення тижня природничих наук наші шестикласники вперше зустрілися з ФІЗИКОЮ…
Знайомство вийшло змістовним, корисним і захоплюючим.
І, що важливо, ще й на часі.
Щиро дякую всім учасникам дійства!
Учитель фізики
Попик Ігор Петрович
2025 рік








