Новий проєкт – нові можливості!
«Здорове харчування школяра»
Бориславський ЗЗСО №3 бере участь в реалізації проєкту «Здорове харчування школяра» в рамках співпраці Державної установи «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб
МОН України» та Всесвітньої організації охорони здоров’я для учнів 9-11 класів та вчителів.
У п’ятницю відбувся онлайн вебінар по принципах здорового харчування «Твоє здорове харчування. Тут корисне – смачно!», де взяли участь учні 9-11 класів.
Учні отримали корисну інформацію щодо формування щоденного раціону дитини, збалансування білків, жирів та вуглеводів, вдалого поєднання овочів, фруктів, мучних виробів, м’яса та риби, молочних продуктів. Проведено презентаціЇ-агітаціЇ «Пий більше ВОДИ!», «Їж менше ЦУКРУ!», «Їж менше СОЛІ!».
Проведено міні-лекторій «Оброблені продукти – небезпека для здоров’я» в ході якого приділено уваги небезпечній звичці вживання фаст-фуду та трансжирів.
Окрема частина вебінару була присвячена здоровому способу життя, режиму харчування, фізичній активності людини тощо.
Завершальним акордом була гра «Друже, будьмо здорові», в якій учні взяли участь увійшовши за наданим посиланням із своїх мобільних телефонів та поборолись за лідерство у знаннях щодо здорового способу життя, де переможцями стали учні 11-го класу.

Директор ЗЗСО №3
Драган Володимир Іванович
2022 рік










