Вчимося безпечно використовувати гаджети та інтернет
Як і кожного року, учні Бориславського ЗЗСО №3 взяли активну участь в проведенні Дня безпечного інтернету.
Молодші школярі з 4-б класу вчилися «довірливим стосункам» зі всесвітньою мережею, ділилися знаннями, як не потрапити в халепу з інтернет-шахраями, відгадували загадки, створювали веселі правила.
Учні 7-а, 7-б та 9-а класів з висоти свого великого досвіду користування комп’ютером та іншими пристроями розповідали про неприємні історії, які трапилися вже чи могли б трапитися з неуважними користувачами, згадували, як завантажувати з інтернету безпечну інформацію, знайомилися з «Золотими Правилами Етикету при користуванні гаджетами» за версією Лондонської школи етикету (London School of Etiquette) – останнього бастіону та хранителя гарних манер у нашому непростому інформаційному суспільстві.
Ольга Ридзанич,
учитель інформатики
2023 рік






