Ми ще не раз згадаємо цю весну
І ці події, і цей кривавий шлях,
І закарбуємо у серці НЕБЕСНУ СОТНЮ,
Яка тепер на небесах!
Прислухаємося у цей день до мови могил. Хай до вух наших дійде голос великих героїв, що промовляють до нас живих :
” Українці! Будьте гідними! Боріться за своє вільне життя! Здійсніть наш заповіт!”
Сьогодні учні 10 класу в цей час боротьби за свободу нашої Держави розповідали про трагічні події 2014 року. Вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, діти з глибоким щемливим почуттям згадували наших героїв …
Героі не вмирають!!!
Вони ідуть у засвіти і там молять Господа допомогти Україні зараз!!!
вчителів української мови
та літератури
Федуняк Світлана Василівна
2023 рік










