Учні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Ми ще не раз згадаємо цю весну
І ці події, і цей кривавий шлях,
І закарбуємо у серці НЕБЕСНУ СОТНЮ,
Яка тепер на небесах!

Прислухаємося у цей день до мови могил. Хай до вух наших дійде голос великих героїв, що промовляють до нас живих :

” Українці! Будьте гідними! Боріться за своє вільне життя! Здійсніть наш заповіт!”

Сьогодні учні 10 класу в цей час боротьби за свободу нашої Держави розповідали про трагічні події 2014 року. Вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, діти з глибоким щемливим почуттям згадували наших героїв …

Героі не вмирають!!!

Вони ідуть у засвіти і там молять Господа допомогти Україні зараз!!!

Голова методичного об’єднання

вчителів української мови

 та літератури

Федуняк Світлана Василівна

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>