Сьогодні учні 3 -А класу, класний керівник Лис О. Є., відвідали дитячу міську бібліотеку. Щоб висловити слова безмежної вдячності українським героям, діти прийняли участь у патріотично – мистецькій акції “Листівка на фронт”.
Чудові листівки подяки були зроблені руками дітей.
Спасибі тобі, наш мужній воїне, за спокійні дні та ночі!
Нехай Господь береже тебе та єднає Україну в мирі!
А ще діти з великим захопленням слухали розповідь про виготовлення окопних свічок.

Зустріч відбулася напередодні Шевченківських днів, тому діти ще розглянули виставку малюнків – ілюстрацій до поезій Шевченка , створену читачами бібліотеки.
А також учні декламували вірші Т. Г. Шевченка.
Іде війна. Та всі ми віримо в перемогу. В цей складний час такі акції допомагають виховувати маленьких патріотів.
Лис О. Є.
2023 рік








