ПАТРІОТИЧНО – МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ ” ЛИСТІВКА НА ФРОНТ” ЗЗСО № 3 (3-А клас)

Сьогодні учні 3 -А класу, класний керівник Лис О. Є., відвідали дитячу міську бібліотеку. Щоб висловити слова безмежної вдячності українським героям, діти прийняли участь у патріотично – мистецькій акції “Листівка на фронт”.

Чудові листівки подяки були зроблені руками дітей.

Спасибі тобі, наш мужній воїне, за спокійні дні та ночі!
Нехай Господь береже тебе та єднає Україну в мирі!
А ще діти з великим захопленням слухали розповідь про виготовлення окопних свічок.


Зустріч відбулася напередодні Шевченківських днів, тому діти ще розглянули виставку малюнків – ілюстрацій до поезій Шевченка , створену читачами бібліотеки.
А також учні декламували вірші Т. Г. Шевченка.

Іде війна. Та всі ми віримо в перемогу. В цей складний час такі акції допомагають виховувати маленьких патріотів.

Класний керівник 3-А класу

Лис О. Є.

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>