Наші учні – переможці міського конкурсу читців “Мій Шевченко”

7 березня в опорній публічній бібліотеці відбувся міський конкурс читців “Мій Шевченко”, присвячений 209-ій річниці від дня народження Кобзаря.

У конкурсі взяли участь талановиті учні нашого закладу освіти. Школярі майстерно, зворушливо, емоційно й щиро декламували вірші. Конкурсанти, без сумніву, зачарували журі й гостей шевченківським словом.

У віковій категорії “Діти” (від 6 до 11 років) переможцями стали:

I місцеСимович Юрій (3-Б клас), “Думка”;

III місце Демко Таїсія (4-А клас), “Думка”.

За активну участь у конкурсі були нагороджені учні:

Симович Вікторія (1 клас), уривок з поеми “Гайдамаки”;

Турецька Ангеліна (4-А клас), “Свою Україну любіть”;

Зубрицька Софія (5-Б клас), “Садок вишневий коло хати”;

Гарголінська Софія (5-Б клас), “За сонцем хмаронька пливе”.

У віковій категорії “Юнацтво” (від 12 до 17 років) перемогу здобули:

I місцеРоманів Павло (9-Б клас), “Холодний Яр”;

II місцеФанта Анастасія (11 клас), “Лілея”; Демко Владислав (7-А клас), “Мені тринадцятий минало”.

За активну участь у конкурсі були нагороджені учні:

Петрів Анна (6-А клас), “Думка”;

Льорет Аліна (7-А клас), “Розрита могила”;

Здендяк Анна (10 клас), “Стоїть в селі Суботові…”;

Монастирська Наталія (11 клас), уривок з поеми “Княжна”;

Петрів Володимир (11 клас), “Чума”.

Усі учасники були нагороджені тематичними подарунками, а призери отримали кубки переможців і грамоти.

Учнів щиро вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у підкоренні нових творчих вершин! А Шевченкове слово нехай допомагає та підтримує вас на цьому шляху!

Учителям української мови та літератури й батькам висловлюємо подяку за підготовку конкурсантів!

Учитель української мови

та літератури

Гуцало Маріанна Ігорівна

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>