7 березня в опорній публічній бібліотеці відбувся міський конкурс читців “Мій Шевченко”, присвячений 209-ій річниці від дня народження Кобзаря.
У конкурсі взяли участь талановиті учні нашого закладу освіти. Школярі майстерно, зворушливо, емоційно й щиро декламували вірші. Конкурсанти, без сумніву, зачарували журі й гостей шевченківським словом.
У віковій категорії “Діти” (від 6 до 11 років) переможцями стали:
I місце – Симович Юрій (3-Б клас), “Думка”;
III місце – Демко Таїсія (4-А клас), “Думка”.
За активну участь у конкурсі були нагороджені учні:
Симович Вікторія (1 клас), уривок з поеми “Гайдамаки”;
Турецька Ангеліна (4-А клас), “Свою Україну любіть”;
Зубрицька Софія (5-Б клас), “Садок вишневий коло хати”;
Гарголінська Софія (5-Б клас), “За сонцем хмаронька пливе”.
У віковій категорії “Юнацтво” (від 12 до 17 років) перемогу здобули:
I місце – Романів Павло (9-Б клас), “Холодний Яр”;
II місце – Фанта Анастасія (11 клас), “Лілея”; Демко Владислав (7-А клас), “Мені тринадцятий минало”.
За активну участь у конкурсі були нагороджені учні:
Петрів Анна (6-А клас), “Думка”;
Льорет Аліна (7-А клас), “Розрита могила”;
Здендяк Анна (10 клас), “Стоїть в селі Суботові…”;
Монастирська Наталія (11 клас), уривок з поеми “Княжна”;
Петрів Володимир (11 клас), “Чума”.
Усі учасники були нагороджені тематичними подарунками, а призери отримали кубки переможців і грамоти.
Учнів щиро вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у підкоренні нових творчих вершин! А Шевченкове слово нехай допомагає та підтримує вас на цьому шляху!
Учителям української мови та літератури й батькам висловлюємо подяку за підготовку конкурсантів!

Учитель української мови
та літератури
Гуцало Маріанна Ігорівна
2023 рік









