Нещодавно в нашій школі відбулося засідання шкільної спільноти вчителів природничих наук, на якому було вирішено в період з 13 по 17 березня провести тиждень фізики, хімії, інформатики та трудового навчання.
Вчителі акцентували увагу на організаційних питаннях, обговорювали цікаві засоби реалізації задуманого, складали план проведення тижня.
Сподіваємося, що всі заходи пройдуть цікаво і пізнавально для учнів, щоб підняти їх мотивацію до навчання, розкрити нові сторони відомих наук, навчити дітей комплексно використовувати знання з різних предметів. Це сприятиме підготовці професійних особистостей для сучасного інформаційного суспільства.
Ольга Ридзанич,
голова міської спільноти
вчителів інформатики
2023 рік






