Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…
37-ма річниця Чорнобильської екологічної катастрофи…
Ми досі відчуваємо біль Чорнобиля. Багато людей хворіють… Хтось досі шукає своїх зниклих друзів та рідних… Пройшли довгі 37 років після аваріїї на 4-му енергоблоці ЧАЕС… Скільки зруйнованих доль, скільки тривог та болю…
Учні 8-А класу (класний керівник Стефанчук Оксана Василівна) провели годину пам’яті Чорнобильської трагедії “Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…” Учням було продемонстровано відео презентацію. Не можна було без суму переглядати документальні кадри “Чорнобильська катастрофа. Історія”.
Учні вшанували пам’ять хвилиною мовчання та щирою молитвою жертв Чорнобильської катастрофи, життя яких обірвалося у полум’ї зруйнованого реактора; сміливців, хто пожертвував собою, захистивши світ від смертельної радіації.
Із заключними словами виступила заступник директора з виховної роботи Козар О.М.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2023 рік










