Люблю, коли магнолія цвіте
Вона несе в собі магічну силу.
З душі усяку суєту мете
І розбиває смутку чорну бригу.
Сьогодні наші учні висадили саджанець магнолії біля нашої школи. Цей чудовий подарунок отримали учасники фестивалю “Діти – агенти змін”.
Ця прекрасна рослина буде рости разом з нашими дітьми.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2023 рік








