ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ Регіонального турніру з дзюдо

1 жовтня в місті Бориславі відбувся Регіональний турнір з дзюдо. Команда ДЮСШ з дзюдо посіла перше командне місце.

В своїх вагових категоріях першими стали:

Маргарита Крот та її брат Ренат Крот,

Марія Прокопенко,

Матвій Сеньків,

Анна Фрицька.

Другі місця здобули:

Анатолій Прокопенко,

Марта Радловська,

Романія Юркевич.

Всі спортсмени учні ЗЗСО №3.

Вітаємо учнів з перемогами!!!

Тренер з дзюдо

Василь ШИМЧЕНКО

2023 рік

P.S.

Вітаємо наших спортсменів з цією перемогою! 

Ваша перемога говорить про великі зусилля і талант. Бажаємо  подальших успіхів у спорті і гордимося вашими досягненнями.Окрім того, велика подяка нашому талановитому тренеру з дзюдо, Василю ШИМЧЕНКУ, за його  роботу та підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>