1 жовтня в місті Бориславі відбувся Регіональний турнір з дзюдо. Команда ДЮСШ з дзюдо посіла перше командне місце.
В своїх вагових категоріях першими стали:
Маргарита Крот та її брат Ренат Крот,
Марія Прокопенко,
Матвій Сеньків,
Анна Фрицька.
Другі місця здобули:
Анатолій Прокопенко,
Марта Радловська,
Романія Юркевич.
Всі спортсмени учні ЗЗСО №3.
Вітаємо учнів з перемогами!!!
Тренер з дзюдо
Василь ШИМЧЕНКО
2023 рік
P.S.
Вітаємо наших спортсменів з цією перемогою!
Ваша перемога говорить про великі зусилля і талант. Бажаємо подальших успіхів у спорті і гордимося вашими досягненнями.Окрім того, велика подяка нашому талановитому тренеру з дзюдо, Василю ШИМЧЕНКУ, за його роботу та підтримку.










