Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ’Я!

Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ’Я! Адже, обереш здоров’я – матимеш майбутнє!

ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я, здорового способу життя в ЗЗСО №3 розпочато.

Початкова школа розпочала його РАНКОВИМИ РУХАНКАМИ на свіжому повітрі, які провела Оксана Зубик, класний керівник 1 класу. І які будуть продовжуватись впродовж тижня. Адже, здоров’я треба весь час примножувати. А спорт – це здоров’я.

Між 4 – А класом, класний керівник Ольга Лис та 4- Б класом, класний керівник Ольга Лісович під керівництвом вчителя фізкультури Ігоря Мусурака був проведений ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР у якому перемогу виборов 4 – А клас.

У 3 – А класі, класний керівник Олеся Васил’єва провела годину спілкування “ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!”.

У 3 – Б класі, класний керівник Світлана Рахель провела годину спілкування “ЗДОРОВ’Я – ЦЕ ЖИТТЯ!”.

 

У 2 класі, класний керівник Лілія Кміть провела гру ” ЗУПИНКА У МІСТІ ЗДОРОВ’Я”!.

 

Здоровими бути модно і класно. Бережіть і примножуйте цей безцінний скарб. Бо це наше життя.

Керівник методичного об’єднання

вчителів початкової школи:

ОЛЬГА ЛИС

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>