Учні нашого закладу взяли активну участь у І етапі всеукраїнських змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».
Було сформовано команду серед учениць четвертих та шостих класів з черлідингу:
Гудим Вероніка – учениця 4- Б кл,
Кацюрина Ірина – учениця 4- Б кл,
Вірт Андріана – учениця 4-Б кл,
Зубик Катерина – учениця 6- А кл,
Думяк Вероніка – учениця 6-А кл,
Кузьмич Софія – учениця 6-А кл,
Костик Ангеліна – учениця 6-А кл,
Бєлоброва Злата – учениця 6-А кл,
Мацкевич Каріна – учениця 6-А кл,
Борис Анна – учениця 6-Б кл,
Гарголінська Софія – учениця 6-Б кл,
Марунетчин Ірина – учениця 6-Б кл.
Яскраві помпони, граційні рухи у поєднанні з елементами акробатики – все це створило неймовірну атмосферу!
За результатами змагань наша команда посіла почесне ІІІ місце. Командний дух – джерело нових перемог!
P.S. Подяка за допомогу у підготовці виступу учениці 9- А класу – Каріні Паізовій.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2024 рік









