Вітаємо з перемогою у міському етапі змагань з черлідингу!

Учні нашого закладу взяли активну участь у І етапі всеукраїнських змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

Було сформовано команду серед учениць четвертих та шостих класів з черлідингу:

Гудим Вероніка – учениця 4- Б кл,

Кацюрина Ірина – учениця 4- Б кл,

Вірт Андріана – учениця 4-Б кл,

Зубик Катерина – учениця 6- А кл,

Думяк Вероніка – учениця 6-А кл,

Кузьмич Софія – учениця 6-А кл,

Костик Ангеліна – учениця 6-А кл,

Бєлоброва Злата – учениця 6-А кл,

Мацкевич Каріна – учениця 6-А кл,

Борис Анна – учениця 6-Б кл,

Гарголінська Софія – учениця 6-Б кл,

Марунетчин Ірина – учениця 6-Б кл.

Яскраві помпони, граційні рухи у поєднанні з елементами акробатики – все це створило неймовірну атмосферу!

За результатами змагань наша команда посіла почесне ІІІ місце. Командний дух – джерело нових перемог!

P.S. Подяка за допомогу у підготовці виступу учениці 9- А класуКаріні Паізовій.

Стефанчук Оксана Василівна

педагог-організатор

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>