Я ОБИРАЮ ЗДОРОВ’Я! Адже, обереш здоров’я – матимеш майбутнє!
ТИЖДЕНЬ ЗДОРОВ’Я, здорового способу життя в ЗЗСО №3 розпочато.
Початкова школа розпочала його РАНКОВИМИ РУХАНКАМИ на свіжому повітрі, які провела Оксана Зубик, класний керівник 1 класу. І які будуть продовжуватись впродовж тижня. Адже, здоров’я треба весь час примножувати. А спорт – це здоров’я.
Між 4 – А класом, класний керівник Ольга Лис та 4- Б класом, класний керівник Ольга Лісович під керівництвом вчителя фізкультури Ігоря Мусурака був проведений ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР у якому перемогу виборов 4 – А клас.
У 3 – А класі, класний керівник Олеся Васил’єва провела годину спілкування “ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!”.
У 3 – Б класі, класний керівник Світлана Рахель провела годину спілкування “ЗДОРОВ’Я – ЦЕ ЖИТТЯ!”.
У 2 класі, класний керівник Лілія Кміть провела гру ” ЗУПИНКА У МІСТІ ЗДОРОВ’Я”!.
Здоровими бути модно і класно. Бережіть і примножуйте цей безцінний скарб. Бо це наше життя.
Керівник методичного об’єднання
вчителів початкової школи:
ОЛЬГА ЛИС
2024 рік














