Подорожі роблять нас щасливими!!! 😀

Кажуть, відсутність щастя шкодить здоров’ю…А істинне призначення подорожі-не місце на карті,а новий погляд,і неважливо, скільки проїхали,а важливо-з ким! 🔥

Своє виїздне засідання туристично-краєзнавчий гурток  (керів.Бондаренко О.Я.) провів у Львові в чудесній компанії випускників молодшої школи 4-Б класу (кл.керівник Лісович О.Г.)

Можна сказати,в нас були уроки,але які!!!Ми вчились вести себе у товаристві, кав’ярні,музеях.Вивчали правила дорожнього руху , подорожуючи Чудо -поїздом !!!А ще робили всіх щасливішими,бо нашу дружну туристичну групу вітали львів’яни і гості міста! Це було неймовірно!!!

Вивчали історію в королівському дворику, резиденції Яна Собеського.

Побачили фрагмент оборонного муру з бійницями,рів,вал…

Вивчали музику,слухаючи невмирущу трембіту і гуцульський ріг.

А ще влаштували карооке з піснею “Червона рута”.І відчули себе співаками,бо біля оперного театру так щемливо підспівували дівчині-барду… Пісня “Мам” Кузьми Скрябіна прозвучала як гімн всім Матерям!!!

(дивитись відео)

Вивчали і літературу,бо весь Львів просякнутий поезією…вона ніби застигла в камені…

Була і математика,бо рахували левиків і вікна на площі Ринок 😀

Уроки патріотизму провели в “Криївці”

Подякували першій вчительці Лісович О.Г.,пригостивши кавою з неймовірним вогняним шоу(дивитись відео 😀)

Подякували нашим воїнам у Гарнізонному храмі Петра і Павла.

Помолились за тих,хто віддав життя за наше щасливе дитинство…

 

До речі,були настільки щасливими,що навіть попали у львівську газету “Щасливих людей”😀🔥😎

І куди далі занесе нас вітер подорожей?😀

Бондаренко Ореста Ярославівна

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>