Кажуть, відсутність щастя шкодить здоров’ю…А істинне призначення подорожі-не місце на карті,а новий погляд,і неважливо, скільки проїхали,а важливо-з ким! 🔥
Своє виїздне засідання туристично-краєзнавчий гурток (керів.Бондаренко О.Я.) провів у Львові в чудесній компанії випускників молодшої школи 4-Б класу (кл.керівник Лісович О.Г.)
Можна сказати,в нас були уроки,але які!!!Ми вчились вести себе у товаристві, кав’ярні,музеях.Вивчали правила дорожнього руху , подорожуючи Чудо -поїздом !!!А ще робили всіх щасливішими,бо нашу дружну туристичну групу вітали львів’яни і гості міста! Це було неймовірно!!!
Вивчали історію в королівському дворику, резиденції Яна Собеського.
Побачили фрагмент оборонного муру з бійницями,рів,вал…
Вивчали музику,слухаючи невмирущу трембіту і гуцульський ріг.
А ще влаштували карооке з піснею “Червона рута”.І відчули себе співаками,бо біля оперного театру так щемливо підспівували дівчині-барду… Пісня “Мам” Кузьми Скрябіна прозвучала як гімн всім Матерям!!!
(дивитись відео)
Вивчали і літературу,бо весь Львів просякнутий поезією…вона ніби застигла в камені…
Була і математика,бо рахували левиків і вікна на площі Ринок 😀
Уроки патріотизму провели в “Криївці”
Подякували першій вчительці Лісович О.Г.,пригостивши кавою з неймовірним вогняним шоу(дивитись відео 😀)
Подякували нашим воїнам у Гарнізонному храмі Петра і Павла.
Помолились за тих,хто віддав життя за наше щасливе дитинство…
До речі,були настільки щасливими,що навіть попали у львівську газету “Щасливих людей”😀🔥😎
І куди далі занесе нас вітер подорожей?😀
Бондаренко Ореста Ярославівна
2024 рік














