Окроплення Йорданською водою нашого закладу освіти.

Сьгодні у нашій школі відбувся чин Йорданського окроплення. Розпочався він із щирої молитви у капличці.

З душпасторськими відвідинами до нас завітав отець Павло Василів, який пояснив усім присутнім, що символізує окроплення свяченою водою: це очищення приміщеннях і всіх, хто в ньому перебуває, від усякого зла силою Ісуса Христа. А далі – благословення, рясне окроплення та гучна коляда.

Хай свята Йорданська вода буде для нас благодаттю, а така подія для кожного стане чудовою нагодою ще більше наблизитися до Господа.

Заступник директора

з виховної роботи

Козар О.М.

2025 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>