Сьгодні у нашій школі відбувся чин Йорданського окроплення. Розпочався він із щирої молитви у капличці.
З душпасторськими відвідинами до нас завітав отець Павло Василів, який пояснив усім присутнім, що символізує окроплення свяченою водою: це очищення приміщеннях і всіх, хто в ньому перебуває, від усякого зла силою Ісуса Христа. А далі – благословення, рясне окроплення та гучна коляда.
Хай свята Йорданська вода буде для нас благодаттю, а така подія для кожного стане чудовою нагодою ще більше наблизитися до Господа.
Заступник директора
з виховної роботи
Козар О.М.
2025 рік








