Срібний тріумф нашої команди у волейбольному турнірі!

13-14 лютого в місті Трускавець відбувся III етап турніру “Пліч-о-пліч” з волейболу Дрогобицького району серед дівчат 5-9 класів. У змаганнях взяли участь 5 команд, які представляли громади регіону.

💪 Гідна боротьба та почесне срібло! Бориславську ОТГ у турнірі представляла команда ЗЗСО №3. Наші спортсменки показали високий рівень майстерності та жагу до перемоги. У напруженій боротьбі, програвши всього 1 бал команді Меденицької школи, наші дівчата здобули почесне 2 місце!

🏅 Склад срібної команди:

  • Капітан команди – Анна Фрицька (9-Б)
  • Софія Періг (9-Б)
  • Марина Баранська (9-Б)
  • Анна Кодочігова (9-Б)
  • Ксенія Борис (9-Б)
  • Злата Білоброва (7-А)
  • Анна Борис (9-Б)
  • Христина Коблик (8-Б)
  • Єлизавета Кирда (7-Б)
  • Катерина Зубик (7-А)
  • Ангеліна Костик (7-А)

🎉 Вітаємо наших призерок! Ми пишаємося нашими дівчатами та їхнім спортивним досягненням! Бажаємо нових перемог, сили, витривалості та успіхів у майбутніх змаганнях!

💪 Вперед до нових звершень!

Мусурак Ігор Васильович

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>