11 лютого відзначається День безпечного інтернету.
Відповідно до цього у 6-А класі 12 лютого проведено урок-вікторину на тему “Безпечний інтернет”.
Під час якого учні ознайомилися з перевагами та недоліками інтернету, правилами безпечної поведінки у мережі Інтернет.

На уроці діти переглянули мультфільм “Як бути в безпеці в інтернеті?”, обговорили загрози, такі як кібербулінг, фішинг, вішинг, смішинг, троян.
Також учні виконували інтерактивні завдання, де працювали з роздатковим матеріалом, щоб проаналізувати та розв’язати проблемні задачі та скласти правила безпечного інтернету.
Урок допоміг розширити і поглибити знання учнів про безпечний інтернет, виховувати правила етичного спілкування між товаришами та дорослими.
Вчитель
Биців Наталія Михайлівна
2025 рік






