Сьогодні учні 2-А класу Бориславського ЗЗСО І–ІІІ ст. №3 прожили надзвичайно радісний, душевний і смачний день — день, що назавжди залишиться у пам’яті.
В етно-комплексі «У Дворі» для дітей провели майстер-клас «Мій хлібчик».
Тут усі навчились місити і пекти хліб у справжнісінькій печі. Діти відчули запах рум’яного, білого, запашного хлібчика — запах людської праці.
Хліб — це святиня людська, це життя, це достаток, це багатство нашої країни.
Діти насолоджувались його запахом та смаком.
А ще збивали масло, дегустували його та смакували трав’яний гірський чай. Відвідали музей бойківської культури та побуту, де побачили різні старовинні речі.
Поки хлібчик випікався, писали справжнім пером, відпочивали, годували кроликів, каталися на гойдалці, робили розминку для ніжок, насолоджувались природою.
Всі отримали хліб, спечений власноруч. Емоції були неперевершені.
Дякую батькам за допомогу в організації поїздки.
Класний керівник: Ольга Лис
2025 рік











