Тижні природничих наук продовжуються…

Нещодавно в нашій школі відбулося засідання шкільної спільноти вчителів природничих наук, на якому було вирішено в період з 13 по 17 березня провести тиждень фізики, хімії, інформатики та трудового навчання.

Вчителі акцентували увагу на організаційних питаннях, обговорювали цікаві засоби реалізації задуманого, складали план проведення тижня.

На фото: Доповідає Тетяна Яцуляк, голова шкільної спільноти вчителів природничих наук.

На фото: Доповідає Тетяна Яцуляк, голова шкільної спільноти вчителів природничих наук…

Сподіваємося, що всі заходи пройдуть цікаво і пізнавально для учнів, щоб підняти їх мотивацію до навчання, розкрити нові сторони відомих наук, навчити дітей комплексно використовувати знання з різних предметів. Це сприятиме підготовці професійних особистостей для сучасного інформаційного суспільства.

Ольга Ридзанич,
голова міської спільноти

вчителів інформатики

2023 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>