РОСТЕМО ЗДОРОВИМИ

Уперше Всесвітній день здоров’я було відзначено 7 квітня 1950 року. Відтоді заходи, що проводяться щороку в цей день, дозволяють ще раз голосно нагадати всім і кожному, що здоров’я – це безцінний скарб.

У стінах нашої школи

вчитель основ здоров’я Федичко Надія Романівна провела годину спілкування з учнями 6-А кл. (кл. керівник Федичко Н.Р.) та 9-А кл.(кл. керівник Шоха Г.П.), 

з метою закріплення  знань про здоров’я людини та формування у дітей дбайливого та бережливого ставлення до власного здоров’я.

Дітям була представлена презентація, яка  допомогла  краще зрозуміти значення понять «здоров’я» і «здоровий спосіб життя».

Завдяки використанню яскравого візуального матеріалу, а також детальному обговоренню проблемних питань, учні зрозуміли важливість дбайливого ставлення до власного здоров’я.

 

Шоха Галина Петрівна

2023 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>