ЗДОРОВ’Я – ЦЕ ЖИТТЯ ТА ПОЗИТИВНИЙ НАСТРІЙ!
Адже позитивний настрій – це одне з найважливіших правил здорового способу життя. Сім таких правил сьогодні обговорили учні 3 – А класу ( кл. кер. Лис. О. Є. ) під час години спілкування.





Здоровий спосіб життя – це дбайливе ставлення до себе. Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися. В цьому нам допомагають також лікарські рослини.
Щоб ніколи не хворіти, діти демонстрували власноруч зроблені лепбуки про корисні рослини та створили колективний колаж “ЛІКАРСЬКІ РОСЛИНИ”
ЗДОРОВ’Я – ЦЕ СИЛА!
ЗДОРОВ’Я – ЦЕ КЛАС!
ХАЙ БУДЕ ЗДОРОВ’Я
У ВАС І У НАС!
ЛЮБІТЬ СЕБЕ І ПІКЛУЙТЕСЬ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я!!!
Лис О. Є.
2023 рік







