Гей, нумо козаки!

 

Козаком бути — це почесно, але стати ним — надзвичайно складно.

2 жовтня 2024 року до тижня історії у Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3, відбувся святковий захід «Гей , нумо козаки!»

На святі говорилося про захисників Вітчизни – це свято є всенародним святом, бо захисниками Вітчизни є також козаки, учасники національно-визвольних рухів ХХ століття: вояки УГА , УНР, Директорії, УПА, учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі.

Кепський той козак, який не вмів грати бодай би на одному народному інструменті: бандурі, кобзі, скрипці, цимбалах , чи не вмів би співати й танцювати. У козака батько — степ, мати — Січ, дружина — шабля, товариш — кінь.

Танець « Гей, нумо козаки!» виконували учні 7- Б класу, композицію на скрипці – учениця 8-Б класу, Коблик Христина, композицію на бандурі – учениця 8-Б класу, Громко Софія.

Надалі між учнями 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б класів відбулися «Козацькі забави».

Склад журі: вчитель інформатики – Рак Галина Зенонівна, вчитель української мови та літератури –  Солецька Анна Ярославівна.

За результатами змагань, а їх було 6 видів, здобули:

І місце – 5-А клас

ІІ місце – 6-Б клас

ІІІ місце – 6-А, 5-Б класи

Пісню «Гей, шуми, Великий луже !» виконували учасники – хлопці 6-А,

 6-Б класів.

 

Фришко Іванна Іванівна

2024 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>