Людина починається з добра (Морально-оздоровча відеокомпозиція)

Людина починається з добра (Морально-оздоровча відеокомпозиція)

Хай сіє зерна скрізь метка рука,

І в океан добра тече ріка,

І не зросте із нього ковила…

Лиш так змагаймо океани зла…

Іван Драч

Здоров’я людини – це не тільки фізична спроможність мати здоровий організм, привабливу зовнішність, тіло, що випромінює молодість…

Усе починається з моральних переконань, духовності, приємних думок, віри, яка несе в собі всі чесноти буття. Тому учні 8 класу (деякі з них, наприклад, Баранська Марина і Борис Ксенія, беруть участь у різних спортивних змаганнях та перемагають) взяли на себе зобов’язання провести ще й морально-оздоровчий челендж про переваги добра над злом: “Зі злом миритися не можна – добро творити просто!”  Учні старалися, бо розуміють, що вони та й кожен з нас потребує внутрішніх змін на краще. Баранська Марина, Безуглий Ростислав, Борис Ксенія, Дворян Ростислав, Кравець Анна, Льорет Аліна, Проскурняк Юрій, Симович Юліана, Фридрак Єлизавета – акцентували увагу у своїй відеокомпозиції на понятті ДОБРО.

 

Кожен із глядачів візьме до уваги своє, щоб  “…бути за міцністю схожим на дерево” (з праслов’янської цей вислів означає здоров’я), поєднуючи у своєму житті душевний комфорт із фізичною міццю! Здоров’я не завжди залежить від медицини. Велика його частина – від особистого спокою, миру в серці та душі. Воно приходить від любові, від щастя й радості, від усмішок і просто від гарного настрою. (Інтернет-джерело).

Вчитель – Шаран Г.О.
2024 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>