Людина починається з добра (Морально-оздоровча відеокомпозиція)
Хай сіє зерна скрізь метка рука,
І в океан добра тече ріка,
І не зросте із нього ковила…
Лиш так змагаймо океани зла…
Іван Драч
Здоров’я людини – це не тільки фізична спроможність мати здоровий організм, привабливу зовнішність, тіло, що випромінює молодість…
Усе починається з моральних переконань, духовності, приємних думок, віри, яка несе в собі всі чесноти буття. Тому учні 8 класу (деякі з них, наприклад, Баранська Марина і Борис Ксенія, беруть участь у різних спортивних змаганнях та перемагають) взяли на себе зобов’язання провести ще й морально-оздоровчий челендж про переваги добра над злом: “Зі злом миритися не можна – добро творити просто!” Учні старалися, бо розуміють, що вони та й кожен з нас потребує внутрішніх змін на краще. Баранська Марина, Безуглий Ростислав, Борис Ксенія, Дворян Ростислав, Кравець Анна, Льорет Аліна, Проскурняк Юрій, Симович Юліана, Фридрак Єлизавета – акцентували увагу у своїй відеокомпозиції на понятті ДОБРО.
Кожен із глядачів візьме до уваги своє, щоб “…бути за міцністю схожим на дерево” (з праслов’янської цей вислів означає здоров’я), поєднуючи у своєму житті душевний комфорт із фізичною міццю! Здоров’я не завжди залежить від медицини. Велика його частина – від особистого спокою, миру в серці та душі. Воно приходить від любові, від щастя й радості, від усмішок і просто від гарного настрою. (Інтернет-джерело).







