Перший урок у новому гімнастичному залі

Перший урок у новому гімнастичному залі 🏆

🔹 Нещодавно ми з гордістю розповідали про те, що наша молодша школа, стараннями вчительського та батьківського колективів при сприянні міської влади, отримала новий сучасний гімнастичний зал.

🏫 Просторий, світлий та оснащений всім необхідним для активних занять – наш новий зал відкриває перед учнями ще більше можливостей для фізичного розвитку. Тут створені комфортні умови для занять спортом, що сприятиме здоровому способу життя та гарному самопочуттю дітей.

🔸 І ось сьогодні учні 2-го класу мали в цьому залі перше заняття! 👏 Діти були переповнені позитивними емоціями, адже в залі безліч різнобарвного спортивного інвентарю: 🏀 м’ячі, 🏸 ракетки для бадмінтону і тенісу, 🏅 обручі, 🤸‍♂️ скакалки, 🎳 кеглі, 🧘‍♀️ каримати, 🏋️‍♂️ мати тощо.

 

 Тепер уроки фізкультури стануть ще цікавішими та емоційнішими!

Спільними зусиллями покращуємо навчальний процес! 

Класний керівник 2-го класу

Зубик Оксана Володимирівна

2025 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>