Разом заради природи! Сьогодні ми всі зробили добру справу!

🌿 Разом заради природи! 🌱

💚 Сьогодні ми всі зробили добру справу!

Учні третьої школи взяли активну участь у догляді за саджанцями в міському парку, які були висаджені нашими ж учнями.

 Під час поливу 🌳 діти працювали з ентузіазмом, адже саме так формується відповідальне ставлення до природи та усвідомлення важливості її збереження.

🌍 Пам’ятаймо: посадити дерево легко, але значно важливіше – зберегти його! 🌳💧
✨ Хай наша праця стане добрим прикладом для інших! ✨

Стефанчук Оксана Василівна

педагог-організатор

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>