Від народження Ісуса Христа усе починається спочатку: новий рік, новий час, нові плани, сподівання.
Ця подія перемінила і перемінює цілий світ.
“Дитятку в кошарі” діти 5-А (класний керівник С. В. Федуняк) і 5-Б класів (класний керівник О. Н. Ровенчак) принесли дари:
“пісню і вертеп”, свої чисті і щирі серденька (Ігор Калинець. Колядка для більшеньких).
Як і наші предки, діти славили Ісуса Христа народженого різдвяним вертепом (автор Сніжана Новак), колядками і віншуваннями (музичний керівник Н. В. Панів).
Бажали собі і усім українцям:
Колядую, колядую,
Перемогу нашу чую!
Хай приходить в кожну хату
Рік щасливий і багатий.
В теплих сонячних домівках
Діти хай сміються дзвінко.
Землі, зорані боями,
Буйно зацвітуть садами,
Оживе хай вся земля
Без сусіда – москаля!
Знов розквітне Україна
Сильна, вільна і єдина!
Ровенчак Орися Несторівна
2025 рік












