
В народі кажуть, що Різдво потрібно гідно провести.
В нашій школі було проведене свято розколяди «Різдвяні передзвони».
Учні початкових класів колядували, віншували, прославляли народження Ісуса Христа.
Ми весело і щиро провели Різдво з надією, що наступне Різдво будемо зустрічати у мирній і вільній Україні.
Кміть Лілія Каролівна
2025 рік










