Сьогодні фасилітатори громадської організації «Істок»
(у партнерстві з міжнародною організацією Save the Children) провели заняття з психосоціальної підтримки дітей за допомогою мистецтва (малювання, ліплення, моделювання) в поєднанні з руховими активностями для учнів 4-А (кл. керівник Васил’єва Олеся Володимирівна)
та 4-Б кл. (кл. керівник Рахель Світлана Ярославівна).
Участь в таких активностях дає змогу:
🍀 знімати напругу і зменшувати тривожність;
🍀 зміцнювати впевненість у собі;
🍀концентрувати увагу і працювати над досягненням поставленої мети;
🍀плекати стресостійкість;
🍀вчитися розуміти і висловлювати свої емоції;
🍀віднайти свої зовнішні та внутрішні ресурси;
🍀покращити згуртованість учнів , формувати гнучкість соціального поводження;
🍀формувати мотивацію до самовиховання та саморозвитку;
🍀розвивати загальну і дрібну моторику;
🍀розвивати креативне мислення ;
🍀оволодіти новими навиками.
Море емоцій, позитиву дітки отримали від занять.
Щиро дякуємо організаціям”Істок”,та “Save the CHILDREN” за підтримку 💙💛
Васил’єва Олеся
Володимирівна
2024 рік








