Осінь – пора
навчання і не тільки…
На першу сходинку ступили мої першокласники, мої бджілки – трудівнички. Плідно працювали протягом першого місяця. Досліджували, пізнавали щось нове. Та заслужили і на відпочинок.
Сьогодні учні 1 – А класу досліджували тваринок у зоопарку Лімпопо у с. Меденичах. Пізнали багато нового і невідомого у світі тварин – неймовірно красивому та цікавому світі !
Тваринки дуже милі друзі. Вони говорять очима, люблять очима, просять очима.
І сьогодні, і завтра, і завжди вони просять: БЕРЕЖІТЬ НАС, ДІТКИ!
А пікнічок на свіжому повітрі додав ще більше радості. Обмінювались враженнями від побаченого. Було весело, цікаво та повчально.
Додому привезли безліч позитивних емоцій.
Дякую батькам за організацію поїздки.
Класний керівник: Лис. О. Є.












