13-14 лютого в місті Трускавець відбувся III етап турніру “Пліч-о-пліч” з волейболу Дрогобицького району серед дівчат 5-9 класів. У змаганнях взяли участь 5 команд, які представляли громади регіону.
💪 Гідна боротьба та почесне срібло! Бориславську ОТГ у турнірі представляла команда ЗЗСО №3. Наші спортсменки показали високий рівень майстерності та жагу до перемоги. У напруженій боротьбі, програвши всього 1 бал команді Меденицької школи, наші дівчата здобули почесне 2 місце!
🏅 Склад срібної команди:
- ✨ Капітан команди – Анна Фрицька (9-Б)
- Софія Періг (9-Б)
- Марина Баранська (9-Б)
- Анна Кодочігова (9-Б)
- Ксенія Борис (9-Б)
- Злата Білоброва (7-А)
- Анна Борис (9-Б)
- Христина Коблик (8-Б)
- Єлизавета Кирда (7-Б)
- Катерина Зубик (7-А)
- Ангеліна Костик (7-А)
🎉 Вітаємо наших призерок! Ми пишаємося нашими дівчатами та їхнім спортивним досягненням! Бажаємо нових перемог, сили, витривалості та успіхів у майбутніх змаганнях!
💪 Вперед до нових звершень!
Мусурак Ігор Васильович
2025 рік







