Вікторина “English is fun” у 3 класі (у рамках тижня англійської мови).

Вікторина “English is fun” у 3 класі

(у рамках тижня англійської мови).

На завершення тижня англійської мови 31 січня було проведено вікторину у 3 класі (вчитель Яцуляк В.Б., Синягівська Н.М.)

Сьогодні у нас видався насичений, цікавий, веселий і яскравий день. Наші школярики проявили свою кмітливість, здібність і наполегливість: змайстрували тарілку погоди, відтворили карту світу, складали речення-ребуси, малювали та
описували улюблених казкових героїв.


Гра на уроках англійської мови – скарбничка до успіху і гарних досягнень.

English is fun!

Вікторину провели вчителі англійської мови:

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>