Подорожуючи – ми змінюємо не місце, ми змінюємо хід наших думок.
Цей тиждень -Тиждень Здоров’я. Тому сьогодні заняття туристично-краєзнавчого гуртка (кер.Бондаренко О.Я.) проходило на свіжому повітрі, серед гір, лісу і квітів.
“Ідемо в сад, ми вас покажем квітам”- так сказали учням 3-Б і 4-А класу їхні класні керівники Рахіль С.Я. і Лис О.Є.
і почалася наша спільна подорож.
Крутий підйом автобусом – і ми побачили Борислав таким, яким бачать його хіба пташки…
Фантастичні краєвиди захопили всіх! А далі була пахуча галявина нарцисів, розбавлена яскравими тюльпанами, первоцвітом, примулами… Цвіло все:магнолії, вишні,персики і …дитячі личка! Діти досліджували чудернацькі фігури туй, так вміло вистрижені дбайливими і креативними господарями. “Я досліджую світ”- ця назва улюбленого предмету дітей стала гаслом екскурсії! Бо кожен куточок садиби подружжя Стащаків був вивчений,обслідуваний, квіти пораховано 😀

А потім був…пікнік, де діти вчились накривати імпровізовані столи, ділитись останнім шматочком шоколаду і печенька…Катались на гойдалках, гамаках, грали в ігри!
А попереду – екскурсія в етнокомплекс “У дворі”, бо йде Великдень і треба вчитись пекти паски, Львів, Карпати. Будемо і далі досліджувати цей цікавий світ! Адже навчання – це як почистити зуби: не можна начиститись наперед 😀😀.
Бондаренко Ореста Ярославівна
2024 рік








